Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Бессарабія – це Україна!
2018-08-26 14:24:50

Нашій незалежності - 27 років. Ви вірите в це? Україна завжди була незалежною. Ви розумієте? Завжди! Навіть в 1917 році, коли приймалися перші універсали, вони говорили про нашу незалежність. Навіть не будемо говорити про Київську Русь, яка була основою всіх слов'янських держав.

40202738_522831978145990_7786298867493896192_n

Але ми почали новий відлік. Ми відкрили нову сторінку, коли радянський союз пішов в небуття. І з тих пір кожен рік 24 серпня ми додаємо ще один рік до нашої історії.

День Незалежності - 2018 став віхою в історії нашого району. Тому, що в нинішньому році у нас відбулося єднання основних релігійних конфесій району. 24 серпня в місті Кілія у молитві за Україну, за її незалежність, з’єднались і православні, і старовіри, і протестанти. Біля п’яти тисяч мешканців південної Бессарабії прийшли на одну площу, вони говорили різними словами, але про одне й те ж. Про те, що ми єдині в наших прагненнях. Про те, що ми - одна країна. Про те, що у нас більше спільного, ніж окремого. Ця унікальна молитва була здійснена людьми, які дуже люблять свою Батьківщину та свято вірять в її світле майбутнє. І повірити в це нам допоміг народний депутат України Павло Унгурян. Тому що свято, яке відбулось на центральній площі найстародавнішого міста України - Кілії ще раз показало всім - ми українці!

Бессарабія завжди була спірною територією. На неї претендували багато хто. Але історія зробила свій вибір. І сьогодні ми впевнено заявляємо про себе. Ми - українці. Це підтверджує позиція депутата Одеської Обласної ради Юрія Маслова, голови Кілійської районної державної адміністрації Наталії П’ятун, Кілійського міського голови об’єднаної територіальної громади Павла Бойченка, Вилківського міського голови об’єднаної територіальної громади Миколи Дзядзіна, сільських голів району.

У цей вечір мистецький фестиваль «Українська Бессарабія» об'єднав навколо себе різні національності Кілійщини. На сцену виходили різні колективи. І все, про що вони співали, - це пісня про Україну.

А на площі було багато людей. Вони підспівували, вони танцювали. Вони святкували! Святкували так, як вміли, як їм подобалося, тому що це - День незалежності. День, коли ми дякуємо нашій державі, яка гарантує нам свободу, яка гарантує нам незалежність.

Віктор Ченуша від громадськості Кілійщини


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
21 марта 2019 18:06

21 марта 2019 17:24

21 марта 2019 17:22

21 марта 2019 16:30

21 марта 2019 16:18

20 марта 2019 16:14

Читать всю ленту новостей

Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.