Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»!
2018-08-08 09:17:23

З 10 серпня 2018 року в Кілійському районі стартує благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка буде тривати до 31 серпня 2018 року.

Основна мета проведення акції – це надання напередодні нового навчального року всебічної допомоги та досягти того, щоб кожна дитина з соціально незахищених категорій сімей, прийшла 1 вересня до школи забезпечена одягом, взуттям та канцелярським приладдям. Акція проводиться в кожному населеному пункті Кілійського району.

Варто зауважити, що такий захід проводиться вже котрий рік поспіль. В ході проведення акції в 2017 році за рахунок коштів місцевих бюджетів та залучених спонсорських та благодійних організацій 125 дітям із соціально незахищених категорій сімей надано шкільне приладдя, одяг та взуття. Службою у справах дітей райдержадміністрації за сприянням керівника ТОВ «Південний -1» Шидера І.І. були придбанні шкільні рюкзаки та шкільне приладдя для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей-інвалідів. КРЦСССДМ була надана гуманітарна допомога 50 сім'ям в яких проживає 273 дітей.

акция школа

На території Кілійського району проживає 42 родини, в яких виховується 88 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 178 дітей з інвалідністю та 32 дитини переселенців.

В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, фізичні особи

Меценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою, особливо коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги.

Координатором акції «Готуємо дітей до школи» в Кілійському районі є служба у справах дітей райдержадміністрації.

Бажаючі допомогти дітям, які опинились в складних життєвих, обставинах, дітям з інвалідністю, дітям переселенцям, дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування канцелярським та шкільним приладдям, одягом або взуттям, можуть звернутись до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: м.Кілія, вул. Миру , 44, (каб. № 39, 42). Також додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном 4-35-37.

Шановні мешканці Кілійського району! Будь-яка Ваша допомога та небайдужість допоможе дітям з соціально незахищених верств населення. Не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих.

Завідувач сектору ССДКілійської РДА О.В.Владимирець


Другие материалы по теме

Комментарии
Толян (13/08/2018 14:26:19)
Хорошия акция: детям надо помогать!

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
21 мая 2019 21:04

21 мая 2019 19:53

21 мая 2019 19:09

21 мая 2019 19:01

21 мая 2019 16:48

21 мая 2019 15:57

Читать всю ленту новостей

Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.