Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Спортсмени-вилківчани здобули чимало медалей на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное
2018-08-03 11:32:55

У період з 27 по 30 липня в місті Дніпро тривав щорічний командний чемпіонат України серед закладів фізичної культури «Стрімкі човни». Чимало медалей вдалося здобути і спортсменам з міста Вилкове Одеської області.

За підсумками чемпіонату, веслувальники Української Венеції, як ще називають Вилкове, вибороли: золото – в двох видах дистанції, срібло – у двох і бронзу – в одній дистанції.

31_(2)

Зокрема, вихованці Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи: Бушинкіна Злата ( 2005 р.н.) та Сталінова Сніжана (2004 р.н.) вибороли одразу два перших місця у категорії байдарка-двійка на дистанції 200 та 500 метрів та посіли друге місце – на дистанції 1000 метрів; таким чином вони стали двократними чемпіонками України.

Станіслав Ізотов (2003 р.н.), вихованець цієї ж школи, посів друге місце у категорії байдарка-двійка на дистанції 500 метрів та третє місце – на дистанції 1000 метрів. Тренер-викладач призерів – Голубов Олексій Калинович.

На малій батьківщині, у місті Вилкове, біля рідної спортивної школи переможців змагань зустрічали: керівництво міста, директор, тренери та колектив дитячої спортивної школи, рідні, близькі, громадськість. Під звуки Гімну України у виконанні місцевого духового оркестру голова Кілійської районної державної адміністрації Наталя П’ятун, яка приїхала особисто привітати юних переможців, вручила спортсменам хліб-сіль та виказала слова вдячності за великі спортивні здобутки: «Ви кращі! Ми пишаємось вами! Ваша перемога – гордість міста, Кілійського району та Одещини!».

31_(1)

31_(3)

31_(5)

31_(6)

Приємним сюрпризом для дітей-переможців, вихованців спортивної школи стали смачні торти від голови райдержадміністрації. Вітання з перемогами, квіти та грошові сертифікати приймала делегація спортсменів від Вилківського міського голови об’єднаної територіальної громади Миколи Дзядзіна, а директор Вилківської ДЮСШ Марія Голубова та тренери школи зустріли своїх вихованців і їх батьків запашною юшкою. Як зазначила директор ДЮСШ, «Ми впевненні, що наша жіноча збірна з веслування на байдарках вже у близькому майбутньому вийде на світовий рівень змагань і достойно буде представляти свою школу, своє рідне місто, свою Україну!».

До відома: Українська Венеція, перлина Одеської області, місто Вилкове, з гордістю представляє дитячо-юнацьку спортивну школу – кращу ДЮСШ Одеської області. За 25 років своєї історії Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа подарувала Україні безліч видатних спортсменів. Серед випускників: чемпіон Європи і Світу, заслужений майстер спорту – Лучник Михайло Олексійович; багатократний призер чемпіонатів Світу, майстер спорту міжнародного класу – Кремер Микола; фіналіст чемпіонатів Європи, майстер спорту – Голубов Олександр.

31_(7)

31_(10)

Багато років поспіль школа посідає перше місце в обласному огляді-конкурсі на кращу постановку навчально-спортивної та виховної роботи. Основний напрямок роботи, що прославив школу, - веслування на байдарках і каное. Статус спортивної школа отримала в 1991 році, в рік, коли Україна стала незалежною.

Наш корр.Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
06 февраля 2019 17:41

06 февраля 2019 17:23

06 февраля 2019 17:18

06 февраля 2019 17:00

06 февраля 2019 15:39

04 февраля 2019 18:09

Читать всю ленту новостей

Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.