Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Спортсмени-вилківчани здобули чимало медалей на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное
2018-08-03 11:32:55

У період з 27 по 30 липня в місті Дніпро тривав щорічний командний чемпіонат України серед закладів фізичної культури «Стрімкі човни». Чимало медалей вдалося здобути і спортсменам з міста Вилкове Одеської області.

За підсумками чемпіонату, веслувальники Української Венеції, як ще називають Вилкове, вибороли: золото – в двох видах дистанції, срібло – у двох і бронзу – в одній дистанції.

31_(2)

Зокрема, вихованці Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи: Бушинкіна Злата ( 2005 р.н.) та Сталінова Сніжана (2004 р.н.) вибороли одразу два перших місця у категорії байдарка-двійка на дистанції 200 та 500 метрів та посіли друге місце – на дистанції 1000 метрів; таким чином вони стали двократними чемпіонками України.

Станіслав Ізотов (2003 р.н.), вихованець цієї ж школи, посів друге місце у категорії байдарка-двійка на дистанції 500 метрів та третє місце – на дистанції 1000 метрів. Тренер-викладач призерів – Голубов Олексій Калинович.

На малій батьківщині, у місті Вилкове, біля рідної спортивної школи переможців змагань зустрічали: керівництво міста, директор, тренери та колектив дитячої спортивної школи, рідні, близькі, громадськість. Під звуки Гімну України у виконанні місцевого духового оркестру голова Кілійської районної державної адміністрації Наталя П’ятун, яка приїхала особисто привітати юних переможців, вручила спортсменам хліб-сіль та виказала слова вдячності за великі спортивні здобутки: «Ви кращі! Ми пишаємось вами! Ваша перемога – гордість міста, Кілійського району та Одещини!».

31_(1)

31_(3)

31_(5)

31_(6)

Приємним сюрпризом для дітей-переможців, вихованців спортивної школи стали смачні торти від голови райдержадміністрації. Вітання з перемогами, квіти та грошові сертифікати приймала делегація спортсменів від Вилківського міського голови об’єднаної територіальної громади Миколи Дзядзіна, а директор Вилківської ДЮСШ Марія Голубова та тренери школи зустріли своїх вихованців і їх батьків запашною юшкою. Як зазначила директор ДЮСШ, «Ми впевненні, що наша жіноча збірна з веслування на байдарках вже у близькому майбутньому вийде на світовий рівень змагань і достойно буде представляти свою школу, своє рідне місто, свою Україну!».

До відома: Українська Венеція, перлина Одеської області, місто Вилкове, з гордістю представляє дитячо-юнацьку спортивну школу – кращу ДЮСШ Одеської області. За 25 років своєї історії Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа подарувала Україні безліч видатних спортсменів. Серед випускників: чемпіон Європи і Світу, заслужений майстер спорту – Лучник Михайло Олексійович; багатократний призер чемпіонатів Світу, майстер спорту міжнародного класу – Кремер Микола; фіналіст чемпіонатів Європи, майстер спорту – Голубов Олександр.

31_(7)

31_(10)

Багато років поспіль школа посідає перше місце в обласному огляді-конкурсі на кращу постановку навчально-спортивної та виховної роботи. Основний напрямок роботи, що прославив школу, - веслування на байдарках і каное. Статус спортивної школа отримала в 1991 році, в рік, коли Україна стала незалежною.