Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 43073, е-mail: my-visitka@i.ua
Тиждень хімії в ДНЗ «КПЛ»
2018-03-16 12:05:48

З 26 лютого по 2 березня 2018 року в ДНЗ «КПЛ», згідно затвердженого плану, був проведений тиждень хімії. В заходах приймали участь учні груп 2 курсу. Викладачами хімії Шишкіною О.А. та Поляковою А.П. були підготовлені та продемонстровані презентації «Видатні хіміки України» та «Хімія в побуті».

Учні всіх груп підготували стіннівки «Дивовижний світ хімії», розробили реферати на тему «Хімія у нашому житті». Також у рамках тижня викладачами був проведений відкритий виховний захід – хімічний турнір «ЇЇ величність Хімія». Групи 2 курсу №14, №15, №16, №17 та №18 сформували команди з 5 чоловік. Кожна команда приготувала назву команди, девіз та емблему. Творчо підійшли учасники до виконання домашнього завдання на тему: «Для чого потрібно вивчати хімію». Учні групи №16 – підготували презентацію «Хімія в енергетиці», група №18 розповіла про секрети молекулярної кухні, групи №14 та 17 – підготували вірші, а група №15 разом з майстром виробничого навчання та класним керівником виконали пісню про хімію.

Конкурси «Хто більше» та «Кіт у мішку» виявили найкращих знавців хімії, а гра з вболівальниками принесла командам додаткові бали. Відповідально віднеслись команди до захисту стіннівок: учні підкреслили зв’язок хімії з майбутніми професіями.

кпл кпл3

Не залишив байдужими учнів відеофільм «Круті хімічні реакції».

За підсумками всіх конкурсів журі визначило переможців:

• 1 місце – група №15 (плодоовочівник – кухар);

• 2 місце – група №18 (кухар – кондитер);

• 3 місце – група №16 (електромонтер – водій);

• 4 місце – група №17 (токар – електрогазозварник);

• 5 місце – група №14(електрогазозварник – водій).

Адміністрація ДНЗ «КПЛ»


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
18 апреля 2018 10:05

12 апреля 2018 11:25

12 апреля 2018 11:19

12 апреля 2018 11:14

12 апреля 2018 11:07

12 апреля 2018 11:01

Читать всю ленту новостей

Реклама


Голосование
Чем для Вас является реконструкция главной улицы Килии?
Необходимыми для города переменами
Я только ЗА! Готов принимать активное участие
Бессмысленной тратой бюджетных средств
Затрудняюсь ответить
Отношусь к этому равнодушноГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.