Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 13.03.2018
2018-03-14 12:05:52

Без названия (2) До Хаджибеївського відділення поліції Суворовського відділу поліції звернулась місцева жителька, яка повідомила, що невідома особа викрала з території її домоволодіння 7 металевих труб. Сума збитку - одна тисяча гривень. У ході проведення оперативно-розшукових заходів у скоєнні вказаного правопорушення працівники поліції викрили 22-річного чоловіка, який надав правдиві свідчення.

Працівниками Малиновського відділу поліції в рамках профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант» виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 38-річного іноземця, який порушив правила перебування іноземних громадян на території України.

Співробітниками групи реагування патрульної поліції Подільського відділу поліції викрито 43-річного іноземного громадянина, який перебував на території України з порушенням міграційного законодавства. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції надійшла заява 40-річного чоловіка про те, що невідома особа викрала з його автомобіля компресор і домкрат. Сума збитку становить 5 500 гривень. Вжитими заходами у скоєнні даного правопорушення поліцейські викрили 58-річну місцеву мешканку, від якої отримано правдиві свідчення.

До чергової частини Ізмаїльського відділу поліції звернувся 22-річний мешканець с. Багате, який розповів, що, знаходячись в барі, виявив відсутність свого мобільного телефону. Вжитими заходами правоохоронці встановили особу правопорушника. Ним виявився 18-річний мешканець с. Озерне. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове слідство.

Працівниками Біляївського відділу поліцїі у ході проведених оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності громадянина іноземної держави, який порушив правила перебування іноземців на території України.

До Ізмаїльського відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 21-річний чоловік, який повідомив, що, знаходячись в парку, виявив відсутність свого мобільного телефону. Проведеними заходами у скоєнні даного правопорушення правоохоронці викрили 16-річного мешканця с. Броска, який надав правдиві свідчення. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

ВК ГУНП в Одеській області


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
19 сентября 2018 14:10

19 сентября 2018 13:10

19 сентября 2018 12:17

19 сентября 2018 11:14

19 сентября 2018 09:30

18 сентября 2018 16:27

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.