Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Освітня платформа «Вчи.ком.юа»
2017-10-13 12:03:18

Без названия Минулого тижня, 5 жовтня 2017 року, на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3–ліцей», відбувся навчальний семінар для вчителів початкових класів і вчителів математики, які викладають в 5-6 класах загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу з математики для 1-6 класів «Вчи.ком.юа».

У минулому навчальному році понад 50 тисяч учнів початкових класів з усіх регіонів України почали вивчати математику за допомогою освітньої платформи «Вчи.ком.юа». З Одеської області на платформі зареєструвалися 1313 учнів початкової школи. До початку нового навчального року доповнено курс «Математика для початкової школи» новими завданнями, а також розроблено курс «Математика для основної школи (5-6 класи)». Активно ведеться розробка курсу «Англійська мова для початкової школи». Усі завдання розроблені професійними методистами і виконані в інтерактивній формі. Кожен курс використовує систему побудови індивідуальної траєкторії навчання для кожної дитини в залежності від рівня її підготовки у суворій відповідності з Державними стандартами освіти. З метою оптимізації роботи освітньої платформи «Вчи.ком.юа» для учнів організовано вільний доступ без обмежень в навчальний час (до 16-00), а також додатковий вільний доступ (з обмеженням 20 завдань в день) у вечірній час та у вихідні дні. У семінарі взяли участь понад 60 педагогічних працівників ЗНЗ, НВК району.

Анастасія Лаврова, спеціаліст з роботи з освітніми установами, розповіла про освітні можливості платформи «Вчи.ком.юа» і рекомендувала її використання для навчання школярів 1-6 класів. Практико-орієнтований семінар для вчителів початкових класів і вчителів математики, які викладають в 5, 6 класах, відбувся за наступною програмою:

І. 1. Виступ «Інтерактивний курс «Вчи.ком.юа» з математики для 1-6 класів»

2. Основна інформація про курс.

3. Приклади використання у школах.

ІІ. Майстер-клас «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі «Вчи.ком.юа».

1. Використання ІКТ на уроці математики в школі - необхідна умова для досягнення цілей Державного стандарту початкової загальної освіти.

2. Основні педагогічні принципи та підходи, що лежать в основі побудови освітньої програми.

3. Формування ІКТ-компетентності учнів на уроці з «Вчи.ком.юа».

4. Організація навчального процесу спільно з «Вчи.ком.юа» у школі та вдома. ІІІ. Підведення підсумків.

С.І. Мергут, начальник відділу освіти та молодіжної політики КРДА


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
28 июня 2018 15:30

28 июня 2018 15:00

28 июня 2018 14:37

28 июня 2018 14:19

26 июня 2018 12:42

26 июня 2018 12:31

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.