Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Робоча нарада з питань виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кілійського району за січень-червень 2017 року
2017-08-18 18:38:58

рда В середу, 9 серпня 2017 року, під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Михайла Дамаскіна відбулась робоча нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань виконання пунктів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кілійського району за січень-червень 2017 року.

В ході наради були розглянуті питання про стан забезпечення вугіллям закладів освіти, медицини і культури, готовність підприємств ЖКГ до опалювального сезону, а також про обсяг наданих субсидій готівкою, призначених домогосподарствам на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. За списками осіб Кілійським РЕМ ПАТ «Одесаобленерго», право на отримання вищезазначених невикористаних сум субсидій набуло 901 домоволодіння району.

Станом на 01.08.2017р звернулися із заявою до Управління соціального захисту населення на монетизацію залишків субсидій понад 600 громадян. Також були розглянуті питання щодо виконання показників з виробництва промислової, сільськогосподарської продукції, будівництва та транспорту, зроблено аналіз та моніторинг надходжень до місцевих бюджетів на друге півріччя цього року. Було привернуто особливу увагу стану зайнятості та безробіттю в районі. Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на кінець червня 2017р. становило в середньому 5 осіб. Присутніми було відзначено, що станом на 1 червня 2017р. заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств Кілійського району немає. По кожному з розглянутих питань причетним до їх виконання особам були надані доручення та визначені строки їх виконання. Виконання Програми соціально- економічного розвитку Кілійського району знаходиться на постійному контролі у відділі економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Л.О. ЯКИМЕНКО, начальник відділу комунікацій райдержадміністрації.


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
28 июня 2018 15:30

28 июня 2018 15:00

28 июня 2018 14:37

28 июня 2018 14:19

26 июня 2018 12:42

26 июня 2018 12:31

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.