Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Таланти рідної землі
2017-08-14 14:52:54

Вікторина

Без названия Кілійщина є батьківщиною багатьох видатних людей, які народились, жили або працювали в нашому краї. Наша земля і сьогодні багата талановитими людьми, які працюють на благо Придунав’я, які підтримують та примножують давні звичаї і традиції нашого народу. Ці люди – патріоти Кілійщини, вони є справжнім прикладом у вихованні почуття любові до рідного краю, до традицій і звичаїв нашого народу, до розвитку творчих здібностей своїх земляків. Про них говорять їх справи, написані ними твори; пам’ятники та вулиці – названі на честь їхніх імен.

Вікторина запланована в рамках бібліотечного проекту «У книзі відкриваємо світи», що реалізується відділом культури Кілійської РДА та Кілійською ЦРБ. До участі в вікторині запрошуються всі жителі Кілійщини, читачі бібліотек, учні, студенти навчальних закладів – всі ті, хто бажає більше дізнатися про людей, які прославили та прославляють наш район. Відповіді приймаються в бібліотеках Кілійської ЦБС до 18 вересня 2017 року.

Підсумки підводяться після перегляду членами журі наданих відповідей 20 вересня 2017 року. Переможці нагороджуються грамотами.

Питання вікторини:

1. Цей поет народився в м.Кілія понад сто років тому, пам’ять про нього збережена у назві вулиці, яка названа на його честь. Про кого йде мова і в якому районі міста Кілії знаходиться ця вулиця?

2. Дитинство та юність цього поета пройшли на березі мальовничого озера Китай в с.Приозерне. Сьогодні він поправу вважається класиком молдавської літератури. Назвіть його ім’я.

3. Поет, член Національної Спілки письменників України, автор збірок «Дзвони вічного добра» та «Полум’я кульбаб». Назвіть його ім’я.

4. Назвіть ім’я нашого земляка – українського актора, педагога, режисера, який у 2006 отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка як актор у виставах за творами Платона, Г.Сковороди, В.Стуса у Львівському театрі ім. Леся Курбаса (народився у м.Кілія).

5. Професійний український актор-імітатор голосів, іноземних мов та звуків, кавалер Почесної відзнаки «Великого князя Володимира» ІІ ступеню, двічі рекордсмен Книги Рекордів України, актор театру та кіно, голос українських «Сімпсонів», «Тачок», «Сауспарк», «Сезон полювання», «Бівиса та Бадхеда», «Корпорації монстрів», «101 далматинця», «Піратів Карибського моря», «Гаррі Потера», «Робінсонів», «Похождения бравого солдата Швейка», «Даллас» та інших. Народився та виріс у Кілійському районі. Як звуть цього талановитого актора?

6. Наша сучасниця, яка є солісткою жіночого вокального тріо «Козачка» у складі фольклорного ансамблю Національної філармонії України «Веселі Музики», дослідниця та популяризатор бессарабської народної культури, уродженка м.Кілії. Про кого йде мова?

7. «Видатний дослідник, історик та краєзнавець, той, хто може описати нашу Кілійщину у всій її історичній неповторній красі. Людина, що присвятила своє життя вивченню та збереженню історії Бесарабії», – про кого сказані ці слова? Назвіть ім’я цієї людини.

В.В. Прохорова, завідувач методико- бібліографічного відділу Кілійської ЦРБ


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
28 июня 2018 15:30

28 июня 2018 15:00

28 июня 2018 14:37

28 июня 2018 14:19

26 июня 2018 12:42

26 июня 2018 12:31

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.