Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Монетизація залишків невикористаних субсидій на опалення
2017-08-04 16:04:03

монетизация У вівторок, 01.08.2017 р., відбулася нарада щодо проведення монетизації залишків невикористаних субсидій на опалення мешканцям району. Нарада проводилася під голуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації М.В.Дамаскіна. На нараді начальник управління соціального захисту населення Г.П.Пашкіна доповіла про стан вищезазначеного питання в районі.

Не використані суми субсидій для відшкодування витрат на оплату електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартість 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидій в банківській установі або виплачуватимуться через почтове відділення.

Право на отримання вищезазначених не використаних сум субсидій набуло 901 домоволодіння району, за наданими списками осіб Кілійським ПАТ районні електричні мережі. Звернулися з завою на монетизацією залишків субсидій, станом на 01.08.2017 р., понад 600 громадян.

Управління соціального захиту населення продовжує роботу з шляхом повідомлення зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. Решта осіб, які ще не звернулися за монетизацією залишків невикористаних субсидій на опалення, спеціалісти управління повідомляють персонально вдома або за телефонами вказаними у справі отримувача житлових субсидій.

Л.О. Якименко, начальник відділу

комунікацій районної державної адміністрації


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
28 июня 2018 15:30

28 июня 2018 15:00

28 июня 2018 14:37

28 июня 2018 14:19

26 июня 2018 12:42

26 июня 2018 12:31

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.