Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 43073, е-mail: my-visitka@i.ua
Монетизація залишків невикористаних субсидій на опалення
2017-08-04 16:04:03

монетизация У вівторок, 01.08.2017 р., відбулася нарада щодо проведення монетизації залишків невикористаних субсидій на опалення мешканцям району. Нарада проводилася під голуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації М.В.Дамаскіна. На нараді начальник управління соціального захисту населення Г.П.Пашкіна доповіла про стан вищезазначеного питання в районі.

Не використані суми субсидій для відшкодування витрат на оплату електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартість 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидій в банківській установі або виплачуватимуться через почтове відділення.

Право на отримання вищезазначених не використаних сум субсидій набуло 901 домоволодіння району, за наданими списками осіб Кілійським ПАТ районні електричні мережі. Звернулися з завою на монетизацією залишків субсидій, станом на 01.08.2017 р., понад 600 громадян.

Управління соціального захиту населення продовжує роботу з шляхом повідомлення зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. Решта осіб, які ще не звернулися за монетизацією залишків невикористаних субсидій на опалення, спеціалісти управління повідомляють персонально вдома або за телефонами вказаними у справі отримувача житлових субсидій.

Л.О. Якименко, начальник відділу

комунікацій районної державної адміністрації


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
16 марта 2018 14:11

16 марта 2018 12:05

16 марта 2018 10:30

16 марта 2018 09:55

16 марта 2018 09:31

16 марта 2018 08:41

Читать всю ленту новостей

Реклама


Голосование
Чем для Вас является реконструкция главной улицы Килии?
Необходимыми для города переменами
Я только ЗА! Готов принимать активное участие
Бессмысленной тратой бюджетных средств
Затрудняюсь ответить
Отношусь к этому равнодушноГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.