Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Організація змістовного дозвілля дітей влітку 2017 року
2017-07-12 20:14:30

unnamed (13) У світі позашкільна освіта вважається надосвітою, що покликана розвинути дитину, позитивно вплинути на неї та виховати достойну особистість. В Україні у цілому позашкільні навчально-виховні установи – це навчальні заклади, які дають дітям і підліткам додаткову освіту, допомагають отримати знання та навички за їхніми інтересами, забезпечують організацію змістовного дозвілля.

Наш навчальний заклад працює на повну потужність: у цьому навчальному році Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості здійснив набір майже 700 дітей. Відкрито 46 груп, з них всі - безкоштовні. Гуртки та групи, що функціонують у КЗО «КРБДЮТ» класифікуються за трьома рівнями: - І – початковий рівень – творчі об’єднання загально розвиваючого спрямування, що сприяють розвитку інтересів учнів і вихованців до художньо-естетичної діяльності; - ІІ – основний рівень – творчі об’єднання, які розвивають стійкі інтереси вихованців, учнів і слухачів, дають їм знання, практичні уміння і навички, задовольняють потреби у професійній орієнтації; - ІІІ – вищий рівень – творчі об’єднання за інтересами для здібних і обдарованих вихованців, учнів і слухачів. Навчально-виховний процес у КЗО «Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості» здійснюється диференційовано у відповідності до індивідуальних можливостей, інтересів (нахилів, здібностей) вихованців та слухачів з урахуванням їх віку, психофізичного розвитку, стану здоров’я. Заняття відбуваються у різноманітних організаційних формах: гурткова робота, бесіди, індивідуальні заняття, семінари, вікторини, змагання, тренування. Нашим завданням є те, щоб якомога більша кількість дітей була залучена до організованого змістовного дозвілля, щоб молодь “не ютилася на задвірках”. Тому, першочерговим завданням КЗО «КРБДЮТ» є заохочення дітей до творчості різноманітними формами роботи.

Вся наша робота базується на принципі інтересу. Якщо вихованцю буде нецікаво в гуртку, то він піде з нього. Це зобов’язує нас враховувати конкретні інтереси і запити наших гуртківців, формувати їх, направляти в потрібне русло. Направлений інтерес створює сприятливу психологічну установку у дітей і робить нашу роботу ефективнішою. Зважаючи на великі навантаження в процесі навчання, негаразди в особистих справах, колектив “КРБДЮТ” органі- зувує роботу так, щоб вони завжди знаходили час завітати до нас. Тому проведення цікавих інтерактивних програм, де діти можуть відпочити та поспілкуватися з друзями, і, звичайно, навчи- тися чомусь новому, є запорукою збереження контингенту учнів. Але основним крітерієм, що цікавить батьків – є ставлення педагога до дитини. Спілку- вання дитини з педагогом є головним нашим надбанням, бо всі вихованці – це унікальні та талановиті діти, яких ми поважаємо, цінуємо і любимо. У “КРБДЮТ” організаційно-масова робота спланована за всіма напрямками художньо-естетичного циклу та з дотриманням календарних свят за тематичними місячниками: - червень: «Здрастуй, літо!», «Хай завжди буде сонце», «Повітряні подорожі», «В гостях у казки»; - липень: «Азбука прикмет», «Азбука безпеки», «Квітковий калейдоскоп», «Брати наші менші»; - серпень: «Олімпіада в Будинку творчості», «Моя сім’я», «Коло друзів». Протягом червня 2017 року вихованці освоїли нові навички з напрямку позашкільної освіти: навчилися працювати в групі, вирішувати разом окремі завдання, створювати колективні проекти та реалізовувати їх. Про це свідчать заходи, які відбувались в стінах навчального закладу, на майданчику біля будинку. Гра-мандрівка стала улюбленою для наших дітей: під час її проведення діти уявляли, що подорожують. Вони одразу опинялися в атмосфері веселощів, радості, тепла і гарного настрою. Це розважально-ігрова програма «Ах, літечко!», пізнавальна програма «Сонце – друг і ворог», парад-презентація улюблених книжок «Книгоманія». Наймолодші вихованці, діти, які не охоплені дошкільною освітою, першими «вирушили» у світ подорожей. Розважальний квест для дітей підготувала культорганізатор навчального закладу Юлія Бужилова за підтримки адміністрації та батьківської громадськості. Щосуботи проходили пошукові ігри на місцевості. Дану ігрову форму роботи проводили на свіжому повітрі педагоги навчального закладу Бужилова Ю.О.,Вишнякова Л.О., Ілуца Г.М. Хлопчики та дівчатка із захватом брали участь у смішних розіграшах, веселих іграх та конкурсах. було весело, гамірно, лунав дзвінкий дитячий сміх. Діти отримали величезний заряд енергії та позитивних емоцій. Літо – особливий період у житті кожної дитини. Від оточуючих його дорослих залежить те, як він проведе цей час з користю для здоров’я, розвитку емоційних і пізнавальних процесів. Тож запрошуємо учнів загальноосвітніх нав- чальних закладів міста Кілії та гостей міста до нас у творчі об’єднання за інтересами!

unnamed (14)

unnamed (11)

unnamed (12)

Людмила Вишнякова


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
28 июня 2018 15:30

28 июня 2018 15:00

28 июня 2018 14:37

28 июня 2018 14:19

26 июня 2018 12:42

26 июня 2018 12:31

Читать всю ленту новостей

Реклама
Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.