Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 43073, е-mail: my-visitka@i.ua
Профорієнтаційні заходи
2017-05-15 10:51:46

Ескіз майбутнього життя

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Відомий французький мислитель Ф. Ларошфуко говорив: «Ми вступаємо в різні періоди нашого життя, наче немовлята, не маючи за плечима жодного досвіду, хоч би скільки нам було років». Справді, людина набуває досвіду у процесі певної діяльності, але краще це виходить, коли вона має знання(профорієнтаційні).

xd4WDJUVvII1

Цими знаннями зі школярами 9-11 класів Лісківської ЗОШ поділилися вчителі та бібліотекар сільської бібліотеки. На уроці профорієнтації були присутні представники різних професій: лікар, інженер, кухар, завідуюча дитячим садком, бухгалтер, бібліотекар. Кожен із них розповів багато цікавих речей пов’язаних з їх професійною діяльністю. Також гості заходу розповіли про те, як в юності визначалися з вибором своєї професії. Бібліотекар розповіла учням про свою професію, адже професія бібліотекаря творча і цікава. Бібліотекар нагади дітям і про те, що треба бути грамотними і начитаними, адже кожна професія вимагає бути освіченим, вміти правильно розмовляти і писати. Першим помічником у виконанні цього завдання стане саме книга. Вона завжди присутня у нашому житті, на всіх його етапах як помічник та порадник.

Шульга Х.О.,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Ліски.

Помічник абітурієнта

Професійна підготовка є фундаментом людського розвитку і прогресу суспільства. Вона також виступає гарантом індивідуального розвитку, виховує інтелектуальний, духовний і виробничий потенціал суспільства. Розвиток держави, структурні перетворення на мікро-та макроекономічному рівнях мають гармонійно поєднуватись з реформою освіти, професійною підготовкою для того, щоб задовольнити потреби і прагнення людей.

До тижня профорієнтації в Шевченківській бібліотеці-філії для читачів-учнів старшого шкільного віку була оформлена виставка-знайомство «Помічник абітурієнта». А для учнів 10 класу ЗОШ №1 був проведений урок презентація «Таємниці педагогічної майстерності».

Бабенко О.І.,

завідувач бібліотеки-філії с. Шевченкове.

Пошук. Покликання. Професія.

все_0261

Під девізом «Хочу. Можу. Треба» у Вилківській бібліотеці-філії №1 проведено урок профорієнтації «Пошук. Покликання. Професія.». Вибір професії – один із відповідальних кроків кожної особистості. Особливо актуальним є це питання для старшокласників. Мета профорієнтаційної діяльності бібліотек – дати учням певну суму знань, навчити ці знання здобувати та вміти їх застосовувати, творчо підходити до навчання.

Федорова Любов Іванівна, провідний фахівець Кілійського районного центру зайнятості відділу активної підтримки безробітних, надала учням 10-х класів НВК «ВЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» інформацію, як обирати професію, спеціальність з урахуванням реальних можливостей, особистих та суспільних інтересів. Адже відомо, що коли людина працює із задоволенням, вона не помічає часу і втоми, якщо обрана професія приносить задоволення, тоді ви – щаслива людина.

Також на заході було проведено віртуальну подорож по юридичним професіям на прохання вчителя правовіда школи – ліцей Симоненкової Світлани Володимирівни.

Заключною частиною уроку профорієнтації став конкурс «Хто більше знає про професії?»

Дудко О.Я.,

завідувач бібліотеки-філії № 1 м. Вилкове.


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
21 мая 2018 14:12

21 мая 2018 13:25

21 мая 2018 13:16

21 мая 2018 13:09

21 мая 2018 13:02

21 мая 2018 12:43

Читать всю ленту новостей

Реклама


Голосование
Чем для Вас является реконструкция главной улицы Килии?
Необходимыми для города переменами
Я только ЗА! Готов принимать активное участие
Бессмысленной тратой бюджетных средств
Затрудняюсь ответить
Отношусь к этому равнодушноГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.