Газета "Моя Визитка" - визитная карточка Килийского района. По вопросам размещения рекламы на сайте и в газете обращаться по тел. (04843) 4-30-73, е-mail: my-visitka@i.ua
Керівництво району: "Дорогі ветерани! Наші Дорогі визволителі!"
2016-05-06 12:17:16

Ви пройшли крізь вогонь і лихоліття, винесли всі тяготи воєнного часу, мужньо затулили країну від ворога. Дорогою ціною дісталася вам перемога.

Сьогодні від імені всіх вдячних нащадків висловлюємо вам величезну подяку і вдячність за те, що ви подарували нам радість життя.

Ми дякуємо ветеранам Другої світової війни за їх хоробрість і подвиги, які дозволили перемогти нацизм.

Дорогі ветерани, тільки зараз ми розуміємо, що ви тоді зробили для нас і для всієї України. Ви відвойовували кожен сантиметр нашої Батьківщини, безстрашно трощачи ворога, і 9 травня 1945 року ворог був переможений. Так і сьогодні ваші онуки і правнуки хоробрі, сильні і патріотичні, захищають наші рубежі на сході України.

І ми – діти і онуки народу-переможця, просто зобов'язані здобути свою перемогу.
Для нас дуже важливо, що в цій війні ви знову з нами. Тільки ви можете прищепити дух патріотизму вже новому поколінню своїх онуків. Так само, як свого часу виховали і нас!

Дорогі наші переможці!

Ви відстояли мир, країну і майбутнє.

Дякую вам усім за те, що ви нам подарували життя, за ваш героїзм, за вашу скромність, простоту, щедрість вашої душі.

Дякуємо вам за Перемогу!

Але головним словом сьогоднішніх днів має бути слово «мир». Ми переконані, що в Україні буде мир, ми його прагнемо і обов'язково доб'ємося!

Головарайонної державноїадміністрації

В.В. Грєков,

Головарайонноїради

П.І. Бойченко


Другие материалы по теме

Добавить комментарий
Ваше имя*:
E-mail:
Сообщение*:
Лента новостей
23 июля 2019 14:06

23 июля 2019 13:34

01 июля 2019 16:03

01 июля 2019 15:33

01 июля 2019 15:22

01 июля 2019 12:31

Читать всю ленту новостей

Голосование
Какой приблизительный процент от Вашего семейного бюджета уходит на оплату коммунальных услуг?
менее 30% - экономим на всем, поэтому коммунальные расходы минимальные
30%-50% - экономим, но результатов особо нет
50%-65% - тарифы - поборы!
65% и болееГазета «Моя Визитка» г.Килия по праву является визитной карточкой Килийского района. Любой пользователь всемирной сети интернет, будь то житель Килийского района, или случайный гость без проблем для себя найдет все «свежие» новости края Буджацких степей в портале новостей Килии «Моя Визитка».

«Моя Визитка» - лучший потребительский портал Килии и всего Придунайского края. «Моя Визитка» - это современный интернет-портал Килии для современных людей! Мы всегда оперативно публикуем не только региональные новости, но и всеукраинские. Здесь каждый удовлетворит свои потребности, т.к. «Моя Визитка» является развлекательным, информационным, рекламным и новостным порталом Килии, бизнес порталом всей Украины, порталом объявлений и новостей Украины. На нашем сайте и в газете, вы найдете всю необходимую информацию о жизни края.

Газета «Моя Визитка» - это виртуальная доска объявлений Килии и Украины в целом. На нашем сайте вы всегда можете узнать погоду в Килии и в Килийском районе.